Boer Elektronik Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı Boer Elektronik Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı
Anasayfa  |  Sık Sorulanlar  |  Yeni Eklenen Ürünler  Kıyaslama Listesi  |  Markalar  |  E-Katalog  |  Teknik Destek Boer Elektronik English Boer Elektronik İtalyanca Boer Elektronik Fransızca Boer Elektronik Arapça Boer Elektronik Farsça Boer Elektronik Irakça Boer Elektronik
Barkod Okuyucu Ürün Kategorileri

Boer'in Tarihçesi - Hakkımızda
BOER; OT/VT (Otomatik Tanımlama / Veri Toplama) teknolojilerinin en yaygın uygulamaları olan Barkod ve RFID çözümleri alanında fark yaratan ürün ve projeler sunmaktadır. Benimsemiş olduğu sorumluluk ilkeleri, yaygın bayi ağı ve 17 yılı aşkın tecrübesiyle sektörün önde gelen firmaları arasındadır.

Sunduğu çözümleri ve iş ortaklarına katma değer sağlayan çalışma şekli ile BOER, sektörün lider firmalarının en çok tercih ettiği çözüm ortaklarından biridir. Toshiba, Seagull (Bartender), Matica, Wavelink, Ruggon, Champtek/Scantech ID, Agrident, HID, Catchwell, Unitech ve Advantech firmalarının Türkiye’deki tek yetkili dağıtıcısıdır. Buna ek olarak Datalogic, Sick, Cognex, Cisco, Honeywell (Intermec &Datamax) ve Zebra (Psion & Motorola & Symbol) markalarının çözüm ortağıdır. Ayrıca çözüm ortağı ve dağıtıcısı olduğu tüm markaların yetkili servis hizmetini de vermektedir.

Müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına farklı çözümler geliştiren BOER; donanım, yazılım ve teknik servis hizmetini bir arada sunmaktadır. BOER; OT/VT sektörünün öncü entegratörü olarak çalışmalarına yön verirken, sağladığı donanım çözümlerini yazılım çözümleri ile bütünleştirerek bünyesindeki uzman yazılım grubu ve ürün yönetimi ekibi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik uygulamalar geliştirmektedir.

Yazılım çözümleri arasında ”Bitki Koruma Ürünleri Takip Sistemi”, “Ürün Kimliklendirme ve Takip Sistemi”, sağlık sektörü için geliştirilen “İlaç Takip Sistemi Uygulamaları”, ERP ve muhasebe sistemleri (SAP, Axapta, Workcube, Netsis, Nebim, Logo, Mikro vs) ile entegre çalışan kurumsal mobilitenin “butik” uygulamaları yer almaktadır.

Çözümlerini yeni ürün ve servislerle sürekli geliştiren BOER; yaygın satış kanalları ve uzman sertifikalı çalışanları ile satış öncesi, satış, satış sonrası destek, projelendirme ve teknik servis hizmetlerini başarı ile sürdürmektedir. BOER; çeşitli teknik servis paketleri ile arızalara 7gün 24 saat ve yerinde zamanlı müdahaleyi de içeren hizmet seçenekleri ile çalışmalarına benimsediği sorumluluk ilkelerinden ve kaliteden ödün vermeden devam etmektedir.

+ Ürün Kategorileri + Boer Çözümleri + Boer + Boer Servis
 + Kullanıcı Girişi
 K.Adı
 Şifre
 Şifremi / Kullanıcı Adımı Hatırlat
 Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı Terminaller
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı Barkod Okuyucular
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı Barkod Yazıcılar
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı Tabletler
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı Kart Yazıcılar
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı Havaalanı ve Hava Yolları
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı Bitki Koruma Ürünleri Takip Sistemi
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı HID RFID Tagler ile Endüstri ve Lojistik Uygulamaları
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı Hayvan Takibi
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı Bitki Koruma Ürünleri Takip Sistemi
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı Hakkımızda
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı Referanslarımız
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı Bilgi Bankası
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı Basın Bülteni
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı İletişim ve Ulaşım
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı Teknik Destek
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı Dokümanlar
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı Sık Sorulan Sorular
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı Video Destek
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı Destek Hattı

Honeywell   Intermec   Toshiba TEC   Datalogic   Motorola   Psion  
HID Global   Bartender   Scantech   VIP Color   CMT   CATCHWELL   Champtek   Advanpos   Ruggon   Edisecure - Matica   Agrident   Wavelink  
Anasayfa  Hakkımızda  |  Ürün Kategorileri  |  Çözümlerimiz  |  Basın Bülteni  |  Referanslarımız  | Teknik Destek  |  Dokümanlar  |  İletişim

Boer Bilişim A.Ş. | Tel : 444 2637 (BOER) - +90 (216) 526 13 13 PBX --c / Faks: +90 216 365 2637
Adres: Tavukçu Yolu Cad. Demirtürk Sok. No:8 Yukarı Dudullu Ümraniye / İSTANBUL (Haritada Göster)
Boer Alexa Statics Youtube Channel