Boer Elektronik Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı Boer Elektronik Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı
Anasayfa  |  Sık Sorulanlar  |  Yeni Eklenen Ürünler  Kıyaslama Listesi  |  Markalar  |  E-Katalog  |  Teknik Destek Boer Elektronik English Boer Elektronik İtalyanca Boer Elektronik Fransızca Boer Elektronik Arapça Boer Elektronik Farsça Boer Elektronik Irakça Boer Elektronik
Barkod Okuyucu Ürün Kategorileri

Karekod Okuyucu Ürün Filtreleme


Boer Elektronik Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı Boer Elektronik Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı

Boer Elektronik Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı
ZEBRA Psion OMNII XT15
Omnii XT15 eşi görülmeyen bir tasarımla uyum sağlama özelliğine olup ileri seviye de çok yönlülük ve açık yenilikçiliğin kombinasyonuna sahiptir

Hepsini Göster / Hepsini Gizle

Boer Elektronik Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı  Sistem Özellikleri
Boer Elektronik Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı  Haberleşme Özellikleri
Boer Elektronik Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı  Sensörler
Boer Elektronik Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı  Barkod Okuyucu
Boer Elektronik Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı  RFID
Boer Elektronik Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı  Pil
Boer Elektronik Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı  Fiziksel Özellikler
Boer Elektronik Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı  Çevresel Özellikler
Tedarik Zinciri Lojistiğinde En İleri Seviye EL terminali
Omnii XT15 eşi görülmeyen bir tasarımla uyum sağlama özelliğine olup ileri seviye de çok yönlülük ve açık yenilikçiliğin kombinasyonu ile iş sahasında ihtiyaca bağlı her türlü değişikliğe uyum sağlamanızı sağlayacak esneklikler sunar.
Omnii platformunun devrim niteliğindeki yeni ürünü olan Omnii XT15, Omnii XT10 un tüm özelliklerinin üstüne mobil çalışanların tüm iş uygulamalarına her an her yerde çok daha rahat ulaşabilmeleri için yeni fonksiyonel özellikler eklemiştir.
Sahip olduğu sertifikalı IP67 ve IP65 ratingleri ile OmniiXT15, Psion’un ürettiği en sağlam el terminali olma özelliğini taşır. Güvenilir performans ve eşsiz uyum özelliği ile çevresel şartlara dayanıklılık ve uygulanabilirlik taleplerini karşılamak için tasarlanmıştır.

Uyum Sağlayan Tasarım
Müşterilerimiz ve Ortaklarımızla test edip geliştirdiğimiz Omnii XT15 her türlü iş ihtiyacına karşılık kolayca yapılandırılabilmesi için eşsiz bir şekilde size ve çevreye uyum sağlayabilmek için tasarlanmıştır.

Uyum sağlayabilme konusunda kendini kanıtlamış olan Omnii Platformu, Omnii XT15 ile bu özelliğini sağlamlığın ve fonksiyonelliğin en üst seviyedeki haliyle daha da ileri taşımıştır.

Teknolojik Sertlik
Omnii XT15 Windows CE 6.0  ya da Windows Embedded handheld 6.5 işletim sistemi seçeneklerini kilit süreçleri sorunsuzca otomatikleştirmek ve gerçek-zamanlı verimliliğinizi arttırmak için sizlere sunar. Bunun yanında sahip olduğu IP67 ve IP65 ratingleri ile Psion’un bu güne kadar ürettiği götürdüğünüz her yer de rahatça kullanabileceğiniz en sağlam el terminalidir.

Dünya Standartlarında Pratiklik
Psion verim arttırmadaki uzmanlığını kullanarak zorlu koşullara rağmen mobil çalışanların verimliliğini arttırmak için tasarladığı Omnii XT15 yeni Texas Instruments® AM3715 Sitara ARM mikro işlemci ve Psion’un özel tasarımı olan ASIC yapısı ile endüstri lideri bir performansı 20 saate kadar uzanan pil ömrüyle kullanıcılarına sunar.

Geliştirilmiş Çevre Uyumu
Omnii XT15 her zaman amacınıza uygun olarak çalışır ve bu sayede istediğiniz gibi yapılandırılabilir daha sonra da ihtiyaçlarınıza göre tekrar ayarlayabilirsiniz. Bu esnek donanımıyla Omnii XT15 sizlere geleceğe dönük büyük esneklikler sunar ve yerinin doldurulmasına gerek olmadığı içinde sahip olduğunuz mülkiyetin hayat boyu maliyetinin %30’u kadar tasarruf etmenizi sağlar.

Optimum Ergonomi
Ergonomi Mobil Çalışanların verimli ve etkili bir biçimde çalışabilmelerini sağlamak için çok önemlidir. Omnii XT15 dengeli yapısı sayesinde uygun hale getirilmiş ağırlığı, gereken konforu, pratikliği ve olağan görevlerde destek sağlar. Bunun ötesinde Omnii XT15’in içinde bulundurduğu Psion VU yazılımı ve transflektif dokunmatik ekranları ile kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

TİPİK UYGULAMALAR

Depolama
Başarılı depoculuğun sırrı tedarik zincirini olabildiğince çabuk ve etkili taşımaktır. Omnii XT15 bütün stokların takibini, stoklar depoya girdiği andan itibaren stoklar depodan çıkana kadar tam zamanlı olarak yapar. Bu sayede ürünler olması gereken yerlerde tam zamanında olurlar.

İmalat
Veri yolda, işlenmiş ya da yollanmaya hazır halde olsun, iyi bir veri akışı hatasız ve ucuza mal edilmiş olmalıdır. Omnii XT15 ile çalışanlarınıza bağlanıp bilgileri dakik bir biçimde aktarabilir bu sayede gereksiz harcamaları azaltarak çalışanların ürünlerin daha hızlı teslim etmesini, maliyet kontrolünü ve müşteri memnuniyetini sağlarsınız.

Dağıtım ve Lojistik
Havadan, karadan, sudan ya da demir yolundan olsun, taşıma sektörü için tam zamanlı iletişim hayati önem taşır. Omnii XT15 dağıtım ve lojistik çalışanlarının, siparişlerin tam zamanında nerede olması gerektiğine dair tam zamanlı bilgileri görebilmelerini sağlayacak özellikler sunar.
Omnii XT15’in geniş özellikler sunan modüler tasarımı yukarda sayılan temel özelliklerle sınırlı değildir. Bu sağlam El terminali sunduğu posta ve kurye servisleri, Liman ve demiryollarında kolaylıklar, kamu hizmetleri ve varlık bakımı gibi çeşitli hizmetlerle işinizin verimliliğini arttırır ve üretkenliğinizi maksimuma çıkartır.

TEMEL AKSESUARLAR

Değiştirilebilir Klavye
Milyonlarca klavye modeli inceledik ve sonunda Alfa-Sayısal, Sayısal, Sayısal Alfa Modifiyeli, 34 tuşlu Sayısal, QWERTY Sayısal, Alfa Sayısal Mobil olmak üzere 6 farklı klavye modeli geliştirdik. Bütün Klavyeler zorlu çevre şartlarına uyumludur bunun yanı sıra büyük düğmeleri, eldivenle kullanılabilme kolaylığı ve tek tuşla işletim kolaylığı sayesinde rahat kullanım için tasarlanmıştır. Ayrıca çalışanlar cihazın bakımını iş sırasında yapabilir kesinti ve bozuklukları en aza indirebilirler.

Entegre 1D, 2D ve Auto Range Okuyucular

Her türlü uygulama için 5 eşsiz çözüm. Tarama çapları 1.8 – 15 metre arasında değişen ve 1D ve 2D barkodları tarama özelliğine sahip bu tarayıcılar, Görüntülü Kontrol Sistemi(ICS) teknolojisi sayesinde Bulanıklık algısına ve çok hassas iyi/kötü tarama göstergelerine sahiptir. Omnii XT15 entegre tarayıcıları gelişmiş performans ve okuma özelliklerini kalitesiz ve yıpranmış barkodlar üzerinde de gösterir.

Masaüstü Yerleştirme İstasyonu
Masaüstü Yerleştirme İstasyonu cihazı anında şarj eder ve dahilinde bir yedek pil, USB bağlantı noktası isteğe bağlı olarak Ethernet portu ve pozitif kilitleme yuvası içerir.

6 bölmeli Yedek Pil Şarjı

6 bölmeli yedek pil şarjı,  6 yedek pili aynı anda şarj etmenize olanak sağlar. Duvara monte edilebilir ya da masa üstünde kullanılabilir. Her şarj bölmesinin kendi şarj seviye göstergesi mevcuttur.

Dökümanları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Psion Omnii XT15 - Ürün Broşürü
Sık Sorulan Sorular'a mutlaka göz atın, sorunuzun cevabı daha önce yanıtlanmış olabilir.

Destek bölümünü kullanarak ürünle ilgili detaylı bilgiyi Teknik Servis personelimizden alabilirsiniz. Bu bölümü kullanmak için ÜYE olmanız gerekmektedir. Eğer üye iseniz, sayfanın sağ alt tarafından üye girişi yapabilirsiniz.


Psion Omnii XT15 Endüstriyel El Terminali

Psion Omnii XT15 Havuz Testi

Yazılımları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

+ Ürün Kategorileri + Boer Çözümleri + Boer + Boer Servis
 + Kullanıcı Girişi
 K.Adı
 Şifre
 Şifremi / Kullanıcı Adımı Hatırlat
 Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı Terminaller
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı Barkod Okuyucular
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı Barkod Yazıcılar
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı Tabletler
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı Kart Yazıcılar
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı Access Point Cihazlar
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı HID RFID Tagler ile Otomasyon ve Üretim Uygulamaları
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı KBS Demirbaş Takibi
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı Mağazalar ve Marketler
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı HID RFID Tagler ile Hayvan Takibi Uygulamaları
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı Hakkımızda
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı Referanslarımız
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı Bilgi Bankası
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı Basın Bülteni
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı İletişim ve Ulaşım
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı Teknik Destek
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı Dokümanlar
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı Sık Sorulan Sorular
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı Video Destek
Boer Barkod Karekod Okuyucu Yazıcı Destek Hattı

Honeywell   Intermec   Toshiba TEC   Datalogic   Motorola   Psion  
HID Global   Bartender   Scantech   VIP Color   CMT   CATCHWELL   Champtek   Advanpos   Ruggon   Edisecure - Matica   Agrident   Wavelink  
Anasayfa  Hakkımızda  |  Ürün Kategorileri  |  Çözümlerimiz  |  Basın Bülteni  |  Referanslarımız  | Teknik Destek  |  Dokümanlar  |  İletişim

Boer Bilişim A.Ş. | Tel : 444 2637 (BOER) - +90 (216) 526 13 13 PBX --c / Faks: +90 216 365 2637
Adres: Tavukçu Yolu Cad. Demirtürk Sok. No:8 Yukarı Dudullu Ümraniye / İSTANBUL (Haritada Göster)
Boer Alexa Statics Youtube Channel